[ zamknij ]
  • O firmie Hi-Target
  • Historia firmy Hi-Target
  • Obszar działania

O firmie Hi-Target

 

Profesjonalne rozwiązania GPS/GNSS dla geodezji, budownictwa, hydrologii, GIS i branż geoprzestrzennych.


Globalna marka Hi-Target to 3700 pracowników, 7 centrów badawczo-rozwojowych, ponad 200 dystrybutorów na Świecie oferuje obecnym i przyszłym Użytkownikom technologiczną przyszłość jutra.

Pełne spektrum technologii: GNSS / GIS / Skaning 3D / UAV / batymetria / precyzyjne rolnictwo/ tachimetria/oprogramowanie/monitoring/precyzyjne rolnictwo/globalny system poprawek HI-RTP to tylko niektóre specjalizacje umożliwiające transfer Użytkowników na wyższy poziom.


HI-TARGET to wiodąca technologicznie firma w branży geoprzestrzennej. Stała się pierwszą giełdowa spółka w obszarze produkcji sprzętu geodezyjnego i kartograficznego w Chinach. 

Założyciel firmy jest stale zaangażowany w badania GNSS od ponad 30 lat i zdobył 5 nagród III stopnia, 1 II stopnia oraz wiele nagród za postęp naukowy i technologiczny.
Mając technologię geoprzestrzenną jako core business, Hi-Target stworzył biznes obejmujący własne płyty GNSS, kompletne wyposażenie urządzeń GNSS, integracje systemów, aplikacje przemysłowe i usługi danych, obejmujące gromadzenie danych satelitarnych na morzu, lądzie i w powietrzu.  

Hi-Target zajmuje się także międzynarodową promocją i zastosowaniem produktów i rozwiązań BeiDou+. Rozwiązania Hi-Target powstają z połączenia wiedzy, doświadczenia, specjalizacji w technologiach pomiarowych oraz pasji.

Hi-Target posiada Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością ISO9001:2000.

 

Najwyższa jakość technologii

Profesjonalne rozwiązania Hi-Target są wykonane z wyjątkowo trwałych materiałów, wyróżniają się doskonałymi parametrami technicznymi, jak wodo i pyłoszczelność, a także precyzją, dokładnością i szybkością działania. 

Zapewniają one długotrwałe użytkowanie i niezmienność parametrów fizykochemicznych i funkcjonalności.

 

Filozofia tworzenia najlepszych rozwiązań geoprzestrzennych

Dla tworzenia jeszcze lepszych technologii geoprzestrzennych firma Hi-Target posiada własny dział badawczo-rozwojowy, prowadzi także szeroką współpracę z uczelniami, przekładając zdobytą wiedzę w dostarczanie najlepszych rozwiązań.
Ogromne znaczenie ma także międzynarodowa współpraca ze światowymi liderami systemów GPS, w tym marki Trimble/Novatel/uBlox/Carlson. Ponadto firma Hi-Target, z firmą zależną od Trimble – Pacific Crest, podpisała strategiczne porozumienie o współpracy, rozwoju produktów i wsparciu technicznym.

 

Poznaj aktualny katalog rozwiazań geoprzestrzennych HI-TARGET (PDF, 30M)

HI-TARGET Katalog


Sprawdź bogatą ofertę profesjonalnych rozwiązań geoprzestrzennych w dziale PRODUKTY >>

Historia firmy Hi-Target

Hi-Target Survey Instruments Company Ltd. została założona w 1999 roku i od początku swojej działalności jest związana z nowoczesnymi technologiami pomiarowymi. Od 2005 roku produkty Hi-Target są obecne na rynkach międzynarodowych, gdzie zdobyły ogromne uznanie. Firma posiada nowoczesną fabrykę urządzeń GNSS, a także profesjonalne centrum badawczo-rozwojowe oraz w pełni wyposażone laboratorium. Nad rozwojem produktów pracuje ponad 400 osób, z czego znamienna część to wysoko wykwalifikowani specjaliści i inżynierowie.

 

O sile marki Hi-Target świadczy fakt, że firma koncentrując swoje działania głównie na rozwijaniu technologii GNSS, jest właścicielem wielu wniosków racjonalizatorskich, a każdego roku powstaje ponad 20 nowych technologii. Hi-Target jest właścicielem własnych stacji referencyjnych. Stale poszerza swoją działalność oraz pracuje nad unowocześnianiem technologii i rozwojem produktów, poszukując najbardziej zaawansowanych rozwiązań, wyznaczających trendy i kierunki na rynku.

Obszar działania

Globalna marka Hi-Target to 3700 pracowników, 5 centrów badawczo-rozwojowych, ponad 200 dystrybutorów na Świecie oferuje obecnym i przyszłym Użytkownikom technologiczną przyszłość jutra.
Pełne spektrum technologii: GNSS / GIS / Skaning 3D / UAV / batymetria / precyzyjne rolnictwo/ tachimetria/oprogramowanie/globalny system poprawek HI-RTP to tylko niektóre specjalizacje umożliwiające transfer Użytkowników na wyższy poziom.
APOGEO Sp. z o.o. i jako wyłączny dystrybutor od 2007 roku marki HI-TARGET (Polska, Czech, Słowacja), oprócz stabilności, pewności, zaawansowanego doradztwa, dba o przewagę konkurencyjną Użytkowników, zapewnia wysokiej jakości i rozsądne cenowo rozwiązania.
Stawiamy na jakość rozwiązań i zaufanie na lata.

Zapewniamy m.in.: wysokiej jakości obsługę, pełne wsparcie techniczne (tel., email, dostęp zdalny)), serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, bezpłatną dostawę w całym kraju, doradztwo finansowe (raty, leasing), a także opiekę dedykowanego Doradcy.