[ zamknij ]

Nowość Hi-Target Qbox 8/6/5

Qbox56_BMW1

HI-TARGET Qbox 8/6/5 to nowa rodzina wysokodokładnych i kompaktowych urządzeń GNSS do pracy z zewnętrznymi smartfonami/tabletami/kontrolerami . Jeśli masz smartfon to masz odbiornik GNSS RTK za ułamek ceny. Qbox 8/6/5 umożliwiają odbiór sygnałów ze wszystkich popularnych systemów GNSS: GPS, GLONASS, Galileo, Beidou oraz SBAS teraz i w przyszłości.

Najwyższa jakość RTK i wszystkie systemy GNSS

120 kanałowy odbiornik Hi-Target Qbox 8 klasy Premium (Qbox 6/5 – 72 kanały) to wytrzymałe, stworzone do pracy w najtrudniejszych warunkach terenowych urządzenia (IP-67, upadek z 2 m), dające szereg nowych możliwości. Wewnętrzny moduł RTK/DGPS umożliwia osiąganie nawet 2 cm dokładność (Qbox 8), co po połączaniu z dowolną aplikacją pomiarową (Geodezja/GIS/specjalistyczna) pozwala na dokładną i niezawodną pracę. Urządzenia współpracują ze wszystkimi sieciami stacji referencyjnych np. ASG-EUPOS/prywatne. Obsługują one najczęściej spotykane formaty poprawek RTCM 2.1/2.3/3.0/3.2, CMR/CMR+,RTCA. Dzięki własnemu algorytmowi wyznaczenia pozycji GNSS, filtrowaniu szumów i zniekształceń sygnałów GPS pozwala na pracę w trudnym terenie (okolice drzew i budynków). Qbox8 posiada także funkcję pomiarów statycznych który wraz z dołączanym oprogramowaniem HI-Target Geomatics Office pozwala mierzyć punkty z dokładnością nawet do 3mm. Qbox można instalować na obiekcie szybko poruszającym się (samochód, dron itp.,) celem wyznaczenia pozycji GNSS z częstotliwością do 50 razy na sekundę (50Hz).

Qbox                 

Wszystkie systemy operacyjne

Odbiorniki serii HI-TARGET Qbox obsługują podwójny Bluetooth 4.0 i są kompatybilne kompatybilnym z każdym urządzeniem mobilnym na Android, Windows czy iOS.

 

Unikalny design w minimalnej obudowie

Niewielka waga Qbox 6/5 (70g) oraz jego rozmiar wielkości kluczyka do samochodu pozwala na wszechstronne zastosowanie. Ponad 10h nieprzerwanej pracy na wewnętrznych bateriach, możliwość ładowania z zapalniczki samochodowej/powerbanku/portu USB w komputerze pozwoli na całodniową pracę. Oprócz tradycyjnego montażu na tyczce (Qbox8), uchwycie pod smartfon/tablet idealnie spełnia swoje zadanie także zamontowany na dachu samochodu, ubiorze, maszcie GSM, robocie/dronie itp. Dzięki swojej wysokiej dokładności i kompaktowej wielkości znajduje zastosowanie nie tylko w geodezji, ale także w pomiarach ogólnośrodowiskowych, UAV, sterowanie maszyn, budownictwo, hydrografia, wodociągi, energetyka, gazownictwo, zarządzanie infrastrukturą, lub precyzyjne rolnictwo. Odbiorniki serii Qbox możesz także integrować już z posiadanymi urządzeniami np. wykrywaczami urządzeń podziemnych, sondami, dalmierzami. Urządzenia posiada 24 miesięczną gwarancję.

Qbox_mix_georadar

Zapraszamy do bezpłatnego testowania.                      Nie czekaj i już dziś umów się z Doradcą APOGEO na bezpłatne TESTOWANIE technologii Hi-Target.