[ zamknij ]
  • O firmie Hi-Target
  • Historia firmy Hi-Target
  • Obszar działania

O firmie Hi-Target

Profesjonalne rozwiązania GPS/GNSS dla geodezji

Odbiorniki GPS RTK Hi-Target powstały z połączenia wiedzy, doświadczenia, specjalizacji w technologiach pomiarowych oraz pasji. Oferowane produkty to nowa jakość na rynku urządzeń pomiarowych. Firma Hi-Target specjalizuje się w produkcji rozwiązań GPS dla geodezji, ale w ofercie znajdują się również inne rozwiązania, dla wielu branż w tym np. sprzęt do badania akwenów wodnych – echosondy, czy seria K – zaprojektowana z myślą o precyzyjnej nawigacji morskiej.

 

Najwyższa jakość odbiorników GNSS do pomiarów RTK

Profesjonalne odbiorniki RTK GNSS Hi-Target, zaprojektowane do współpracy z ASG-EUPOS, zdobyły uznanie ze względu na nowoczesną technologię, bardzo dobre wykonanie i konkurencyjną cenę. Profesjonalne odbiorniki GPS Hi-Target są wykonane z wyjątkowo trwałych materiałów, wyróżniają się doskonałymi parametrami technicznymi, jak wodo i pyłoszczelność, a także precyzją, dokładnością i szybkością działania. Rozwiązania marki Hi-Target posiadają Certyfikat dot. Systemu Zarządzania Jakością GB/T 19001-2000 idt ISO9001:2000.

 

Filozofia tworzenia najlepszych rozwiązań GNSS

Dla tworzenia jeszcze lepszych rozwiązań w obszarze profesjonalnych odbiorników GPS/GNSS firma Hi-Target posiada własny dział badawczo-rozwojowy, prowadzi także szeroką współpracę z uczelniami, przekładając zdobytą wiedzę w dostarczanie najlepszych rozwiązań. Ogromne znaczenie ma także międzynarodowa współpraca ze światowymi liderami systemów GPS, w tym marki Trimble. W profesjonalnych odbiornikach GPS RTK znajdują się bowiem rozwiązania firm Trimble i Novatel. Ponadto firma Hi-Target, z firmą zależną od Trimble – Pacific Crest, podpisała strategiczne porozumienie o współpracy, rozwoju produktów i wsparciu technicznym.

Sprawdź bogatą ofertę profesjonalnych odbiorników GPS i innych rozwiązań

Historia firmy Hi-Target

Hi-Target Survey Instruments Company Ltd. została założona w 1999 roku i od początku swojej działalności jest związana z nowoczesnymi technologiami pomiarowymi. Od 2005 roku produkty Hi-Target są obecne na rynkach międzynarodowych, gdzie zdobyły ogromne uznanie. Firma posiada nowoczesną fabrykę urządzeń GNSS, a także profesjonalne centrum badawczo-rozwojowe oraz w pełni wyposażone laboratorium. Nad rozwojem produktów pracuje ponad 400 osób, z czego znamienna część to wysoko wykwalifikowani specjaliści i inżynierowie.

 

O sile marki Hi-Target świadczy fakt, że firma koncentrując swoje działania głównie na rozwijaniu technologii GNSS, jest właścicielem wielu wniosków racjonalizatorskich, a każdego roku powstaje ponad 20 nowych technologii. Hi-Target jest właścicielem własnych stacji referencyjnych. Stale poszerza swoją działalność oraz pracuje nad unowocześnianiem technologii i rozwojem produktów, poszukując najbardziej zaawansowanych rozwiązań, wyznaczających trendy i kierunki na rynku.

Obszar działania

Hi-Target zajmuje się produkcją profesjonalnych urządzeń pomiarowych, specjalizując się w rozwoju technologii GNSS. Aktualnie w ofercie znajdują się najwyższej klasy, profesjonalne odbiorniki pomiarowe GPS i GNSS. Odbiornik do pomiarów RTK Hi-Target V9 GNSS i Hi-Target V30 GNSS to wielokanałowe, wieloczęstotliwościowe systemy GNSS, zaprojektowane do współpracy z siecią stacji referencyjnych ASG-EUPOS. Posiadają możliwość obsługi sygnałów GLONASS, a dzięki 220 kanałom są przygotowane do współpracy z satelitami europejskiego systemu GALILEO. Z kolei profesjonalny odbiornik geodezyjny Hi-Target V8 GPS to nowoczesny, w pełni zintegrowany dwuczęstotliwościowy L1/L2, geodezyjny odbiornik sygnału, zaprojektowany do doskonałej pracy nawet w bardzo ciężkich warunkach terenowych.

Wśród innych produktów, które już wkrótce będą dostępne na polskim rynku znajdują się także:

Seria Q GIS - stworzona z myślą o profesjonalistach na co dzień dokonujących pomiarów sytuacyjno-wysokościwych, pomiarów katastralnych, inwentaryzujących linie energetyczne, a także wod-kan i gaz.

Echosondy- profesjonalne urządzenia do badania akwenów wodnych, a także wielokanałowy skaner do wizualizacji podwodnego krajobrazu.

Seria K - zaprojektowana z myślą o precyzyjnej nawigacji morskiej.